Resurse umane

Încadrare personal Liceul Tehnologic Petru Rareș Târgu Frumos la 01.03.2018

Cadre didactice an școlar 2017-2018

NR.

CRT

NUMELE SI PRENUMELE DISCIPLINA
1 AGRIGOROAE CAMELIA LIMBA ENGLEZA
2 AZOIŢEI  ANDREEA GEORGIANA LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ
3 AŞTEFANEI IRINA GEOGRAFIE
4 DOROBĂŢ PETRONELA BIOLOGIE
5 CIOBANU RAMONA FIZICA
6 CURECHERIU CATALIN EDUCATIE FIZICA
7 FÎNARIU ANDOR ELIZA LIMBA FRANCEZA
8 GĂINA LARISA CHIMIE
9 GAŞPAR RADUCU COSTEL MATEMATICA
10 HUŢULEAC MIHAELA MATEMATICA
11 LUPU SILVIU RELIGIE
12 ŢARANU ANA LIMBA SI LITERATURA ROMANA
13 NECOARA NATALIA FIZICA
14 ONU ROXANA LIMBA SI LITERATURA ROMANA
15 PAL ADRIANA LIMBA FRANCEZA
16 PATRAS STEFANIA TEHNOLOGIA INFORMATIEI SI COMUNICATIILOR
17 VASILENCU MIHAI ISTORIE
18 SUFICEANU GEANINA LIMBA ENGLEZA
19 ŞUŞU OANA FIZICA
20 TUCHENDREA CRISTINA ECONOMIE/EDUCATIE ANTREPRENORIALA
21 TUDURACHE NICOLETA BIOLOGIE
22 VASILENCU SORIN EDUCATIE FIZICA
23 VIERU ANCA LIMBA SI LITERATURA ROMANA
24 CREANGA NINA CONSILIER SCOLAR
25 BEJINARIU DAN DISCIPLINE TEHNICE – MECANICA
26 DUMBRAVA CATALINA DISCIPLINE TEHNICE – CONSTRUCTII/INSTALATII
27 JITARU MARINELA DISCIPLINE TEHNICE – MECANICA
28 NECHIFOR VIOLETA DISCIPLINE TEHNICE- TEXTILE PIELARIE
29 OLARU MIHAI DISCIPLINE TEHNICE – MECANICA
30 PRISECARIU CAMELIA DISCIPLINE TEHNICE – MECANICA
31 SERBAN VALERICA DISCIPLINE TEHNICE- TEXTILE PIELARIE
32 SIMA MICAELA DISCIPLINE TEHNICE- AGRICULTURA
33 STIFII ELENA DISCIPLINE TEHNICE – TEXTILE PIELARIE
34 STIFII IOAN DISCIPLINE TEHNICE – MECANICA
35 MIHALACHI MARINEL DISCIPLINE TEHNICE – CONSTRUCŢII ŞI INSTALAŢII
36 STRUGARIU GABRIELA DISCIPLINE TEHNICE – TEXTILE PIELARIE
37 TABACARU CARMEN DISCIPLINE TEHNICE – AGRICULTURA
38 BALTAG VASILE INSTRUIRE PRACTICA – MECANICA
39 BEJAN IOAN INSTRUIRE PRACTICA – MECANICA
40 COLOTIN GABRIEL INSTRUIRE PRACTICA – MECANICA
41 COSTEA DUMITRU INSTRUIRE PRACTICA – MECANICA
42 IONIŢĂ DAN DUMITRU INSTRUIRE PRACTICA – MECANICA
43 CRASMARUC TATIANA INSTRUIRE PRACTICA – TEXTILE
44 DRAGHIN VASILE INSTRUIRE PRACTICA – AGRICULTURA
45 FEODOROV ILEANA INSTRUIRE PRACTICA – PIELARIE
46 FRIPIS DAN INSTRUIRE PRACTICA – MECANICA
47 LAZAR COSTEL INSTRUIRE PRACTICA – MECANICA
48 MARCU ECATERINA INSTRUIRE PRACTICA – PIELARIE
49 MOSNEAGU MARIA INSTRUIRE PRACTICA – TEXTILE
50 SARAFINCEANU CAMELIA INSTRUIRE PRACTICA – TEXTILE


Personal didactic auxiliar:

  1. BUHU NICOLETA – ADMINISTRATOR FINANCIAR
  2. MIHALACHI GABRIELA – SECRETAR ȘEF
  3. DUCA MONICA – SECRETAR

Personal nedidactic:

  1. CRASMARIUC COSTEL – ADMINISTRATOR PATRIMONIU
  2. MERCAS CONSTANTIN – MUNCITOR INTRETINERE
  3. PADURARU EMIL – MUNCITOR INTRETINERE
  4. GAVRIL MARIANA – INGRIJITOR CURATENIE
  5. JELESCU SIMONA – INGRIJITOR CURATENIE
  6. SUHAN MARIA – INGRIJITOR CURATENIE
  7. FLOREA FLORENTIN – PAZNIC
  8. FLOREA GABRIEL – PAZNIC
  9. COLODEI CIPRIAN – PAZNIC