Resurse umane

Lista funcţiilor contractuale (venituri brute) 2018-2019

Încadrare personal Liceul Tehnologic Petru Rareş Tg Frumos la 01.03.2018

Cadre didactice an școlar 2018-2019

NR.

CRT

NUMELE ŞI PRENUMELE DISCIPLINA
1 AGRIGOROAE CAMELIA LIMBA ENGLEZA
2 AMIHĂLĂCHIOAIEI ALINA ELENA LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ
3 ANDREI CRISTINA ELENA MATEMATICĂ
4 AŞTEFANEI IRINA ELISABETA GEOGRAFIE
5 BUTNARIU OANA LIMBA ŞI LITERATURA ROMÂNĂ
6 CHITIC OVIDIU ORLANDO ECONOMIE
7 CIOBANU LILI BIOLOGIE
8 CIOBANU RAMONA MARIJANA FIZICA
9 CURECHERIU CATALIN EDUCATIE FIZICA
10 FÎNARIU ANDOR ELIZA LIMBA FRANCEZA
11 FRANC GERD ISTORIE
12 GĂINA LARISA CHIMIE
13 GAŞPAR RĂDUCU COSTEL MATEMATICA, RELIGIE
14 HUŢULEAC MIHAELA MATEMATICA
15 MARDARE ADRIANA SOCIO-UMANE
16 MICU ALEXANDRU LIMBA ENGLEZĂ
17 NECOARĂ NATALIA FIZICA
18 ONU ROXANA LIMBA SI LITERATURA ROMANA
19 PAL ADRIANA IULIA LIMBA FRANCEZA
20 PATRAŞ ŞTEFANIA TEHNOLOGIA INFORMATIEI SI COMUNICATIILOR
21 ŞUŞU OANA FIZICA
22 TUDORACHE NICOLETA BIOLOGIE
23 VASILENCU IONELA SOCIO-UMANE
14 VASILENCU SORIN EDUCATIE FIZICA
25 CREANGĂ NINA CONSILIER SCOLAR
26 BEJINARIU DAN DISCIPLINE TEHNICE – MECANICA
27 DUMITRU IONICA DISCIPLINE TEHNICE – MECANICĂ
28 DUMBRAVA CĂTĂLINA DISCIPLINE TEHNICE – CONSTRUCTII/INSTALATII
29 JITARU MARINELA DISCIPLINE TEHNICE – MECANICA
30 NECHIFOR VIOLETA DISCIPLINE TEHNICE- TEXTILE PIELARIE
31 OLARU MIHAI DISCIPLINE TEHNICE – MECANICA
32 PRISECARIU CAMELIA DISCIPLINE TEHNICE – MECANICA
33 SERBAN VALERICA DISCIPLINE TEHNICE- TEXTILE PIELARIE
34 SIMA MICAELA DISCIPLINE TEHNICE- AGRICULTURĂ
35 STRUGARIU GABRIELA DISCIPLINE TEHNICE – TEXTILE PIELARIE
36 TABACARU CARMEN DISCIPLINE TEHNICE – AGRICULTURĂ
37 BALTAG VASILE INSTRUIRE PRACTICĂ – MECANICĂ
38 BEJAN IOAN INSTRUIRE PRACTICĂ – MECANICĂ
39 COLOTIN GABRIEL INSTRUIRE PRACTICĂ – MECANICĂ
39 COLOTIN GABRIEL INSTRUIRE PRACTICĂ – MECANICĂ
40 CERCEL DAN INSTRUIRE PRACTICĂ – MECANICĂ
41 COSTEA DUMITRU INSTRUIRE PRACTICĂ – MECANICĂ
42 CRÂSMARUC TATIANA INSTRUIRE PRACTICĂ – TEXTILE
43 DRAGHIN VASILE INSTRUIRE PRACTICĂ – AGRICULTURĂ
44 FEODOROV ILEANA INSTRUIRE PRACTICĂ – PIELĂRIE
45 FRIPIS DAN INSTRUIRE PRACTICĂ – MECANICĂ
46 LAZAR COSTEL INSTRUIRE PRACTICĂ – MECANICĂ
47 MARCU ECATERINA INSTRUIRE PRACTICĂ – PIELĂRIE
48 MOSNEAGU MARIA INSTRUIRE PRACTICA – TEXTILE
49 SARAFINCEANU CAMELIA INSTRUIRE PRACTICĂ – TEXTILE
50 ZAHARIA VASILE INSTRUIRE PRACTICĂ – INSTALAŢII


Personal didactic auxiliar:

  1. BUHU NICOLETA – ADMINISTRATOR FINANCIAR
  2. MIHALACHI GABRIELA – SECRETAR ȘEF
  3. DUCA MONICA – SECRETAR

Personal nedidactic:

    1. CRÂSMĂRIUC COSTEL – ADMINISTRATOR PATRIMONIU
    2. MERCAŞ CONSTANTIN – MUNCITOR ÎNTREŢINERE
    3. PĂDURARU EMIL – MUNCITOR ÎNTRETINERE
    4. GAVRIL MARIANA – ÎNGRIJITOR CURĂŢENIE
    5. JELESCU SIMONA – ÎNGRIJITOR CURĂŢENIE
    6. ŞUHAN MARIA – ÎNGRIJITOR CURĂŢENIE
    7. FLOREA FLORENTIN – PAZNIC
    8. FLOREA GABRIEL – PAZNIC